Баня з панорамними вікнами

Баня – чудове місце для відпочинку та оздоровлення. І якщо саме зараз ви знаходитесь у пошуках оригінального проекту, ми дамо вам ідею – побудуйте парну з панорамними вікнами. Тільки уявіть, наскільки чудово споглядати за природою, перебуваючи у бані! Особливо якщо з вікна відкриватиметься вид на водойму або гори. А якщо ви будуєте парну як комерційний проект, то це може стати вашою головною «фішкою».

Що варто знати та враховувати?

Переваги бані з панорамними вікнами, начебто, очевидні. Однак є у такої будови свої особливості та недоліки, на які важливо враховувати. Головний мінус – вартість такого проекту. Вона буде вищою, ніж парна зі звичайним вікном. Ціна залежатиме від:

  • розміру вікна;
  • якості скла;
  • форми віконного отвору;
  • складнощів доставки та монтажу.

Продумуючи проект, обов’язково слід оцінити його з погляду безпеки. Отвори повинні бути висотою в середній людський зріст і відкриватися усередину приміщення. У разі пожежної небезпеки має бути можливість легко відкрити вікно та залишити приміщення.

Як і для інших типів приміщення, при будівництві бані важливо, щоб вікна були встановлені з дотриманням всіх правил. Для цього необхідно правильно виміряти, врахувати перепади температур, вологості і навіть умови клімату місцевості.

Яке вікно обрати?

Якщо ви ще не стикалися з будівництвом бані, то відразу зазначимо головне — для парних використовуються трикамерні загартовані шибки, які здатні витримати «жорсткі» умови мікроклімату всередині приміщення.

Що стосується матеріалу самого вікна, то тут варіантів також небагато.

ПВХ. Сучасні, естетичні, але встановлювати їх краще в кімнаті відпочинку, а не в самій парилці. Пластик при нагріванні виділяє шкідливі речовини. Також при дії високих температур така рама деформується, що призведе до швидкого зношування конструкції.

Дерево. Традиційний матеріал для лазні, який легко вписати в інтер’єр та екстер’єр будівлі. Крім естетики, така рама витримує будь-які температурні перепади та вологість.

Як варіант, можна розглянути вікно з електропідігрівом. Температура, до якої скло нагріватиметься, задається за допомогою термостата. Перевагою такого вікна є і те, що воно буде додатковим джерелом тепла.

Компанія «ПроектСервісКом» займається проектуванням та будівництвом бань «під ключ». Ми реалізовуємо проекти будь-якої складності по всій Україні. Тому якщо ви зацікавилися парною з панорамними вікнами, ми з радістю проконсультуємо вас та втілимо мрію у реальність!

Підпишіться на нашу розсилку

Продаж будматеріалів та обладнання для лазень, саун та хамамів, оптом та в роздріб