Вологе повітря і високі температури в парній благотворно впливають на організм. Завдяки мікроклімату, розслабляються м’язи і відкриваються пори. Після бані шкіра набуває пружності, рівного тону, виглядає підтягнутою і гарною. А щоб підсилити ефект, можна використовувати косметичні засоби. Про них ми і розповімо в цій статті.
Для жінок баня – не просто місце релаксу, а й своєрідний салон краси. Підвищена вологість в поєднанні з гарячою парою і косметичними засобами дають приголомшливий ефект. Пілінги, масла, маски – відмінний спосіб побалувати свою шкіру.
Найкращий час для проведення процедур краси – після другого заходу в парну. До цього моменту шкіра вже буде досить прогріта і відкриються пори. Дуже добре, якщо, наприклад, перед пілінгом, зробити легкий масаж віником.
Рецепти пілінгів
Пілінг, або скрабування шкіри – процедура, спрямована на видалення забруднень і відмерлих клітин. Завдяки їй можна ефективно боротися з чорними цятками, зморшками, целюлітом. Збираючись в баню, можна заздалегідь приготувати пілінг з простих інгредієнтів.
Скраб з кави
Мабуть, один з найпростіших і затребуваних рецептів. В кавовий зернах міститься лінолева кислота, вітаміни групи B, цинк. Дані органічні речовини, вітаміни і мікроелементи уповільнюють старіння, сприяють регенерації шкіри, знімають набряклість.
Для приготування скрабу знадобиться гуща від кави або можна взяти сухий мелений порошок (середній або дрібний помел). В якості додаткових інгредієнтів використовуйте оливкову, мигдальну, апельсинову олію, сіль.
Скраб для жирної шкіри:
Для сухої і чутливої шкіри:
Для боротьби з целюлітом:
Кавовий скраб наноситься легкими масажними рухами. Потім його необхідно залишити на 10-15 хвилин, після чого змити теплою водою.
Скраб з солі
Такі скраби чудово очищають пори. Для приготування найкраще використовувати морську сіль. Найпростіші рецепти:
Для очищення і живлення:
Для жирної шкіри:
Сольові скраби також наносять на 10-15 хвилин на проблемні ділянки, а потім змивають.
Маски для тіла, обличчя і шкіри голови
Рецептів масок, які можна використовувати в бані, існує величезна кількість. Одні призначені для живлення, інші – для зволоження, треті – для очищення.
Для живлення шкіри обличчя і тіла:
Пластівці заливаємо теплим молоком і перемішуємо, щоб отримати густу масу. Після охолодження додаємо жовток і олію. Маску наносимо на шкіру на 30 хвилин.
Також в парній відмінно робити маски для волосся, але вже після процедур.
Зміцнююча маска для волосся:
Змішати інгредієнти і нанести на шкіру голови. Зверху надіти шапочку для душу і обмотати голову рушником. Через 30 хвилин склад змити водою і шампунем. На завершення процедури волосся можна сполоснути трав’яним настоєм.
Використовуйте ресурси бані по максимуму – і тіло відповість вам вдячністю і красою!
Продаж будматеріалів та обладнання для лазень, саун та хамамів, оптом та в роздріб