Сервісне обслуговування турецьких бань (хамамів)

Хамам – турецька парна, відрізняється 100% -ною вологістю і температурою 40-60 oC. Щоб безперебійно підтримувати ідеальний мікроклімат, необхідно регулярно проводити технічне обслуговування обладнання. Для цього можна укласти договір з обслуговуючою компанією або скористатися послугою одноразово.

Що входить в сервісне обслуговування хамаму?

Під технічним обслуговуванням маються на увазі монтажні і пуско-налагоджувальні роботи, чистку, ремонт (якщо це необхідно) таких видів обладнання:

  • парогенератора;
  • нагрівачів лежаків і підлоги;
  • системи управління;
  • мильних, соляних і крижаних генераторів;
  • акустичних і світлових систем.

Також в обслуговування може включатися постачання запчастин і деталей для обладнання.

Обслуговування парогенератора в турецькій бані

Одним з головних видів обладнання в хамамі є парогенератор. Саме на ньому ми і зупинимося більш детально.

Декальцинація – це видалення накипу (вапняного нальоту, кальцію) який утворюється на нагрівальних елементах (тенах, електродах, баках, датчиках) контактують з водою.

Практично всі проблеми, які виникають з парогенераторами в турецьких парних і хамамах, пов’язані з якістю води – її хімскладом і жорсткістю. Великий вміст оксидів, солей і інших домішок стають причиною утворення накипу, яка в свою чергу стає причиною перегріву нагрівальних елементів і поломки обладнання. Тому, перш ніж встановлювати парогенератор, потрібно зробити тест води на жорсткість, щоб прорахувати з якою періодичністю необхідно робити декальцинацію. Однак краще застосувати систему водопідготовки – такий захід продовжить експлуатаційний термін дорогого обладнання.

Для безперебійної роботи потрібно регулярно стежити за станом парогенератора і проводити чистку від утвореного накипу. А щоб уникнути витоків, варто контролювати стан кранів, труб і з’єднань. Профілактичні заходи дозволять убезпечити перебування в хамамі.

Підпишіться на нашу розсилку

Продаж будматеріалів та обладнання для лазень, саун та хамамів, оптом та в роздріб