Щитові сауни

Сортувати за ціною:

Щитові сауни встановлюються в фітнес-центрах, приміщеннях біля басейнів, SPA-зонах, в роздягальнях тренажерних залів і навіть вдома в великих санвузлах. Одне з основних переваг – швидкий і легкий монтаж. Адже щитові лазні збираються, як конструктор. У разі необхідності, конструкція легко розбирається.

Компанія “ПроектСервісКом” пропонує готові щитові лазні під ключ. Також ми можемо виконати індивідуальний проект.

Каркасно-щитові лазні – конструктивні особливості

Щити для збірної лазні представляють собою своєрідний сендвіч, що складається з дерев’яної вагонки, базальтового утеплювача і фольги. Готові модулі скріплюються між собою.

Розміри

Залежно від розмірів, баня щитова може бути: одно-, дво-, тримісною або сімейною (для 4 і більше осіб). Відповідно, чим більше розмір, тим потужніша повинна бути піч. У готових конструкціях передбачені всі нюанси.

Форма

За формою сауни бувають:

  • прямокутними;
  • квадратними;
  • кутовими.

Вибираючи конструкцію, потрібно орієнтуватися на площу, куди буде встановлюватися сауна.

Матеріал

Каркасно-щитова лазня виконується з таких видів дерева як липа, ялина, вільха, кедр, осика, сосна. При виробництві щитових саун також застосовується загартоване скло (прозоре або бронзового кольору), що дозволяє розширити простір всередині маленької щитової сауни. Матеріали можна комбінувати, в залежності від персональних бажань. Багато в чому, ціна на каркасно-щитову лазню залежить саме від виду деревини або скла.

Комплектація

Готова лазня оснащена полицями, електрокам’янкою, дверима, світильниками. Додатково приміщення може бути обладнано душем, інфрачервоними випромінювачами, скляним фасадом та ін. Замовляючи сауну у нас, ви отримаєте максимальне наповнення, включаючи черпак і шайку.

Замовлення каркасно-щитової лазні під ключ

У каталозі “ПроектСервісКом” представлені різноманітні щитові сауни, що відрізняються за розмірами, матеріалом виготовлення і вартостю. Ви можете зробити замовлення сьогодні, і вже завтра на вашій території буде власна лазня. Телефонуйте або пишіть нам – ми відповімо на всі питання і порекомендуємо кращий варіант!

Підпишіться на нашу розсилку

Продаж будматеріалів та обладнання для лазень, саун та хамамів, оптом та в роздріб