Фото дров’яної лазні під ключ у місті Львів, галерея фото наших робіт

Класична лазня у Львові.

Матеріали застосовані для обробки стелі та стін, полиць та огорожі: липова вагонка вищого ґатунку, африканський абаш, канадський кедр.

Класична лазня із дров’яною піччю, побудована за проектом замовника. Для обшивки стін та стелі використовувалася якісна вагонка з білої медоносної липи, яка має аромат меду та лікувальні властивості.

Полоки виконані з деревини унікального теплоізолюючого дерева – абаш. Полоки фактично не нагріваються до температури парної, зате від дотику легко приймає температуру людського тіла. Вставки з канадського кедра надають лежакам благородного вигляду.

Парна обладнана якісною дров’яною піччю від лідера європейського ринку компанії Харвія (HARVIA), яка генерує якісний м’який пар. З метою протипожежної безпеки стіни, що контактують із піччю, виконані з натурального декоративного каменю, а димар загільзований трубою з нержавіючої сталі. Підлога влаштована з керамічної плитки, поверх якої укладені дерев’яні трапи з якісного натурального матеріалу, які забезпечують безпеку переміщення по вологій підлозі. Вхідні скляні двері виробництва Україна, чудове дизайнерське рішення для приміщення парної та надійний захист від втрати тепла у лазні.

Ми щиро раді, що ця оригінальна лазня, побудована нашою компанією “ПроектСервісКом”, багато років обдаровуватиме своїх господарів чарівним впливом дров’яної лазні, приноситиме їм радість та позитивні емоції!

Отримати безкоштовну консультацію