Сіль гімалайська

Сортувати за ціною:

115.00 грн.

160.00 грн.

Новинка

180.00 грн.

Гімалайська сіль, 20x10x10 см.

Код товару: 10-10-30-50

276.00 грн.

Сіль гімалайська, 20x20x2, 5 см.

Код товару: 10-10-30-20

280.00 грн.

650.00 грн.

980.00 грн.

Гімалайський сіль – одне з найбільш древніх мінеральних утворень на планеті, що з’явилися в результаті пересихання океану. Цей дар природи володіє омолоджувальними і оздоровчими властивостями. Сіль гімалайську застосовують в кулінарії, косметології та дизайні приміщень.

У компанії “ПроектСервісКом” ви можете купити гімалайську сіль для лазні. Вона використовується для облицювання парних або в якості декору. Ціна однієї цеглинки в нашому каталозі починається від 60 гривень.

Властивості і особливості застосування гімалайської солі в лазні

Незважаючи, що здається матеріал крихким, гімалайська рожева сіль має високу щільність і здатна витримувати високі навантаження. Прогріваючись, матеріал виділяє негативно заряджені іони, завдяки яким створюється унікальний мікроклімат.

З плиток гімалайської солі виконують оздоблення стелі, стін і підлоги. Матеріал має природний малюнок і рельєфність, за рахунок чого парна кімната буде виглядати дуже незвично. Купити гімалайську сіль невеликих фракцій можна для викладання на кам’янку або декорування стін у вигляді панно. Дуже красиво рожева сіль виглядає в поєднанні зі світлодіодним підсвічуванням, створюючи розслаблюючу атмосферу.

Купити рожеву гімалайську сіль можна як для приватної парної, так і для сауни громадського користування. Звернувшись до нас, ви отримаєте допомогу в розрахунку необхідної кількість соляних плит або цеглин.

Користь гімалайської солі для лазні

Унікальність рожевої гімалайської солі полягає в тому, що вона містить близько 90 мінеральних речовин. У великій кількості вміст в мінералі є залізо, калій, магній, кальцій, мідь. Такий багатий хімічний склад допомагає впоратися з:

  • захворюваннями дихальних шляхів;
  • гіпертонією;
  • хворобами опрно-рухового апарату;
  • алергіями;
  • неврозами;
  • безсонням;
  • порушеннями обміну речовин.

“ПроектСервісКом” пропонує купити натуральну гімалайську сіль для лазні за найкращими цінами в Україні. Зробити замовлення можна онлайн або по телефонах, вказаних на сайті.

Підпишіться на нашу розсилку

Продаж будматеріалів та обладнання для лазень, саун та хамамів, оптом та в роздріб