Пульт управління сауною

Пульт управління сауною
Технології в наш час не стоять на місці, розвиваючись і поліпшуючись з кожним днем. Так і лазня, пройшовши величезний шлях еволюції, постає зараз в абсолютно новому вигляді з новими можливостями. З’явилось безліч додаткових можливостей і допоміжних засобів, одним з яких є пульт управління сауною.
Пульт для управління сауною – прилад, який швидко набирає популярності серед поціновувачів лазень. Зручна річ, що не займає багато місця і дозволяє насолодитися відпочинком в парильні в повній мірі.
Прилад має наступні функції:
1. Прогрівання сауни в заданий час. Не варто сидіти і вичікувати, коли ж лазня прогріється дстатньо, щоб розслабитися і насолодитися гарячим паром. Заздалегідь встановивши час прогріву сауни, Ви зайдете в неї в потрібний момент, не витрачаючи ні хвилини.
2. Підтримка температури. Виставивши певну температуру на пульті управління сауною, можете бути впевнені, що підтримуватися вона буде весь період Вашого перебування в парильні.
3. Вологість. Налаштувати вологість лазні – не проблема! Клік, і все буде за Вашим бажанням.
4. Регулювання освітлення. Для підтримки особливого затишку в сауні, необхідно регулювати освітлення, яке можна поміняти в будь-який момент в залежності від настрою. Пульт управління сауною порадує і такою можливістю!
5. Комфорт. Пульт управління існує двох видів – вбудований і виносной. Підберіть для себе той, який здасться зручнішим.
Розміщувати пульт управління для лазні слід за межами парилки. Сухе місце і рівна поверхня – це важливо. Відстань розташування пульта від сауни не має особливого значення.
Купити пульт для управління сауною в Київі можна в нашому інтернет-магазині за вигідною ціною! Доставка здійснюється кур’єром по Київській області або по всій території України через пошту. Гарантія додається до товару. На нашому сайті представлений великий вибір пультів для саун, один з яких підійде саме Вам!

Підпишіться на нашу розсилку

Продаж будматеріалів та обладнання для лазень, саун та хаммам, оптом та в роздріб