Освітлення для саун і лазень

Світильники для саун та бань.

Відпочинок в сауні – популярне проведення часу серед нашого населення. Власники приватних будинків нерідко роблять собі прибудови для банних кімнат. Будівництво сауни – трудомісткий багатоетапний процес. Окрему увагу варто приділити підбору джерел світла для саун і лазень. Конструкція парилень не передбачає широких віконних прорізів, тому роль природного джерела світла незначна. Основний упор в таких приміщеннях робиться на штучне освітлення. Правильно підібрані світильники не тільки гарантують належний рівень освітлення в кімнаті, але і створюють розслаблюючу атмосферу..

У лазнях висока вологість і температура. Освітлення для сауни та лазні повинно бути розраховане на відповідні умови навколишнього середовища. Стандартні світильники і бра абсолютно не підійдуть за своїми технічними характеристиками. Елементи освітлення парилки повинні підбиратися відповідно до норм безпеки:

  • Герметичність плафона і корпусу приладу. Попадання вологи всередину плафона може спровокувати замикання і викликати пожежу.
  • Застосування оптоволоконних ламп і низьковольтних ламп розжарювання. Люмінесцентні лампи не призначені для екстремальних умов. Вони можуть вибухнути під впливом високих температур.
  • Жароустойчивость всіх складових компонентів освітлювального приладу. Обов’язковий критерій – стійкість ламп, корпусу і плафона до великих температурних навантажень.

 Безпрограшна рішення для сауни та лазні – LED освітлення. Оптоволоконні джерела світла мають цілий ряд переваг:

  • мають жароустойчивость до 200 ̊С;
  • створюють приємне приглушене освітлення;
  • витрачають мінімальну кількість електроенергії;
  • довговічні;
  • прості в установці і експлуатації.

З метою безпеки, освітлювальні прилади рекомендується захищати декоративними елементами. Дерев’яні абажури для саун виконують не тільки естетичну функцію, але і захищають від випадкових дотиків до розпеченого приладу.
Ще одне нововведення для парилень – використання світлотерапії. Це спеціальна кольорове підсвічування, яка сприятливо впливає на нервову систему людини. Комбінація різних джерел освітлення і кольорового підсвічування дозволить створити ідеальну атмосферу для відпочинку.

Придбати вологозахищені світильники для бань ви можете на сайті https://bani.org.ua/ua/type/svitylnyky-dlya-saun-i-lazen/. Наш інтернет магазин має у своєму розпорядженні широкий асортимент практичних і стильних світильників, абажурів, систем фототерапії, світлодіодного і LED освітлення. На весь перелік товарів діє гарантія якості. Для жителів Києва – безкоштовна доставка товару.

LED освітлення парної, світильники для лазні та сауни.

Затишок і комфорт обов’язково повинен панувати в таких місцях, як лазня і сауна. Кожній деталі парилки покладається доповнювати один одного для ідеальної гармонії приміщення. Безумовно, світильники для бань відіграють велику роль в підтримці теплої і приємної атмосфери, залишати яку зовсім не захочеться. Вологозахищені світильники забезпечать парилку приємним освітленням, а абажури для саун додадуть їм свою родзинку, вказуючи на відмінний смак господарів.

Варто зауважити, світло в лазні не повинен бути занадто різким і яскравим, адже це місце створене для абсолютного розслаблення, спокою і насолоди. Безумовно, безпека – одна з основних вимог до світильників для саун.
 Кращим місцем розміщення вологозахищенного світильника будуть кути лазні, з яких освітлення буде рівномірно поширюватися по парильні. Це зручно, адже нікому світильники заважати не будуть. Комфорт повинен бути завжди на першому місці!
Небажано розміщувати світильники на стелі. Оскільки там збирається концентрація всього гарячого повітря, вважається це місце найгарячішою зоною, тому заради своєї ж безпеки слід утриматися.

Світло в лазні може бути і вбудоване, і накладне. Тут потрібно враховувати побажання господаря парилки, її розміри і стиль.
Абажур для саун розсіюює світло, роблячи його спокійнішим і приємнішим. Вони надають особливий вид парильні, зберігаючи безпеку місця, нагріваючись дуже слабо при найвищих температурах і захищаючи лампи від попадання води.

Популярний тренд – LED освітлення для сауни, яке додасть Вашій парильні особливий вид за рахунок сучасного світлодіодного підсвічування і стильного зовнішнього вигляду.

Так само, не забудьте подбати про світло в душовій кімнаті, кімнаті відпочинку і басейні, а також в джакузі, якщо такі додаються до парильні. Якщо в душ, басейн і джакузі бажане світло яскравіше, то не забувайте про затишок в кімнаті відпочинку. Освітлення повинне бути м’яким і приглушеним, не попадаючи в очі і не напружуючи їх.

У нас в наявності є лампи для світлотерапії! Це безпечний метод лікування від депресій і різного роду розладів, який піде Вам на благо в будь-який час року. У тому числі відновлює добовий ритм людини, наповнюючи силою і енергією.
Ви зможете купити освітлення для лазні в нашому інтернет-магазині за доступною ціною! Великий вибір необхідних товарів тільки вищого розряду. Безкоштовна доставка по місту Київ забезпечена. Гарантія на товар додається до покупки. А головне – гарна якість товару, яка залишить у Вас тільки позитивні емоції!

Підпишіться на нашу розсилку

Продаж будматеріалів та обладнання для лазень, саун та хамамів, оптом та в роздріб