Все для хамама

Аксесуари для хамама
 Хамам – одна з найдавніших лазень світу. Вона відноситься до східних видів бань, яка з’явилася ще в 7 столітті.

Хамам дарує відчуття особливого розслаблення, оскільки атмосфера там дійсно не така, як в інших парилках. Люди відпочивають, п’ють чай, розмовляють про життя і насолоджуються спокоєм і теплом.
 Оскільки вологість в хамамі дуже висока, а температура тримається в межах 35-50 градусах, переносимість в даному виді лазні дуже легка, і підходить як для дорослих, так і для дітей, літніх людей.

Хамам складається з 3 кімнат: роздягальня, де люди залишають свої речі із зовні, приміщення для обмивання, яке відбувається за рахунок мила і чаші, а також сама парилка, повністю облаштована мармуром.

 Східна лазня в першу чергу дарує заспокоєння нервової системи і абсолютне розслаблення тіла. Регулюється режим сну, проходять занепокоєння і роздратованість. Прискорюється кровообіг, обмін речовин, що дозволяє скидати вагу і відчувати себе відмінно. Шкіра очищається, регенерується. Суглоби і м’язи глибоко прогріваються, відновлюються.

Уявити хамам без аксесуарів для нього практично неможливо. Кожен предмет доповнює це місце, роблячи його таким, яке воно є зараз. До аксесуарів для східної лазні входять: чаша для омовіння, мило для хамама, пештемаль, мочалка для пілінгу, крани для турецької лазні, змішувач.

 Чаша для омовіння – прикрашена гравіруванням з східними орнаментами чаша, яка призначена для обливання водою з курни. З давніх-давен, користувалися чашами з міді, так як вірили, що мідь володіє лікувальними і магічними властивостями. Відразу дві миски для хамама потрібні для правильного обливання.

Мило для хамама використовується тільки натуральне, без хімічних речовин. З давніх-давен було прийнято користуватися оливковою милом. Щоб провести час у лазні з користю і бажанням омолодитися, не забудьте про цей важливий аксесуар.

Пештемаль для хамама – спеціальний рушник для лазні, зроблений з натуральних тканин, в основному з бавовни. Використовується як тазобедренная пов’язка для східної лазні і не тільки.

Мочалка для пілінгу КЕСЕ – рукавичка, спеціально створена для масажу або пілінгу. Підходить як для тіла, так і для ообличчя. КЕСЕ була придумана ще за часів Османської імперії, так що без рукавиці КЕСЕ уявити хамам досить важко. Крани для турецької лазні надають особливу атмосферу і зовнішній вигляд хамам. Є великий різновид красивих кранів для хамама, які ідеально впишуться в інтер’єр лазні. Змішувач для хамама є частиною крана і йдуть в комплекті з гнучким душем в східному стилі.
Всі ці аксесуари для хамама купити можна в нашому інтернет-магазині! Доставка по Україні гарантована будь-яким зручним для Вас способом. Ціни приємно здивують, а гарантія додається з покупкою.

Підпишіться на нашу розсилку

Продаж будматеріалів та обладнання для лазень, саун та хаммам, оптом та в роздріб