Печі для лазні сауни

Печі для лазень

Основним компонентом парилки була і залишається піч для лазні. Саме цей елемент забезпечує жар і рівень пара в парній. Якщо ви перебуваєте на етапі будівництва і ще не вирішили, яку купити піч для лазні або сауни, ми з радістю вам в цьому допоможемо.

Тип використання

Для початку слід визначитися, чи потрібна вам грубка для професійного або для індивідуального використання. У печах для лазні для комерційної експлуатації, де температурні навантаження на порядок вище і частіше, необхідно вибирати топку з жаро- і корозійностійкої сталі товщиною від 4 мм до 8 мм. Для домашньої сауни товщина стінок топки може бути менше.

Тип парилки

Коли ви визначитеся з розміром приміщення, слід вибрати тип парилки. Є ті, які обладнані пароутворювачем – їх краще встановлювати тільки в російську лазню. А ось для фінської сауни краще придбати пристрій з конвекційними отворами, які забезпечують хорошу циркуляцію повітря, що дуже важливо для цього типу парних. А ще є печі, які однаково підходять і для того, і для іншого типу парилки.

Класифікація банних печей

За типом конструкції:

  • металеві;
  • кам’яні.

Піч для сауни з вигляду використовуваного джерела енергії може бути:

  • дров’яної;
  • електричної.

За типом кам’янки:

  • з постійною дією;
  • з періодичною дією.

В асортименті нашого інтернет-магазину «ПроектСервсіКом» ви зможете купити пічку для лазні будь-якого виду.

Замовлення печі для лазні в Києві

Фахівці «ПроектСервісКом» завжди готові допомогти з вибором. У нашому інтернет-магазині є асортимент печей як для домашніх лазень, так і для саун для SPA-центрів. У нас величезний вибір конфігурацій, кращі виробники, широкий діапазон цін, можливість самовивозу!

Підпишіться на нашу розсилку

Продаж будматеріалів та обладнання для лазень, саун та хаммам, оптом та в роздріб