Камені для лазні сауни

Сортувати за ціною:

Комфорт від перебування в парильні безпосередньо залежить від вибору каменів для сауни. Саме від них залежить підтримання потрібної температури. Тому камені для лазні є важливими елементами, до вибору яких варто поставитися зі знанням справи.

Для чого потрібні банні камені?

В утворенні рівномірної спеки і легкого пару головну роль грає піч-кам’янка. Камені в парилку купують в якості поверхні для утворення того самого пара. З цієї причини до цього матеріалу пред’являються високі вимоги.

Також натуральні камені для лазні та сауни роблять позитивний вплив на органи і системи людини. Зокрема, пар одержуваний таким чином, благотворно впливає на серцево-судинну, дихальну та сечостатеву системи, відкриває пори шкіри, виводячи разом з потом зайву воду і шкідливі речовини.

Загальні характеристики

Хороші камені для парної повинні відповідати наступним вимогам:

  • акумулювати тепло;
  • не руйнуватися при різких перепадах температур;
  • зберігати структуру під впливом води і вологості;
  • мати однорідну структуру;
  • не містити шкідливих домішок.

Компанія “ПроектСервісКом” пропонує купити камені для лазні з доставкою по Києву і всій Україні. У нас представлені тільки натуральні матеріали, що відповідають всім стандартам і вимогам безпеки.

Які купити камені для сауни?

Якщо ви шукаєте камені в піч для лазні або іншого типу парилки і не можете визначитися, пропонуємо ознайомитися з найбільш поширеними видами:

Малиновий кварцит

Гірська порода сірувато-рожевого, червоно-рожевого або червоно-коричневого кольору. Завдяки низькій теплопровідності і високої щільності, кварцит забезпечує тривалу віддачу тепла.

Базальт

Має високу теплоємність, володіє міцністю і стійкістю до температурних перепадів. Дає інтенсивний пар. Ціна на ці камені для лазні є найбільш доступною – від 140 гривень за упаковку 20 кг.

Габбро-діабаз

Порода вулканічного походження сірого або сіро-зеленого кольору. Камінь має високу міцність до стиснення, а також володіє хорошою теплоємністю.

Жадеіт

Напівдорогоцінне каміння зеленого відтінку, володіє термостійкістю, високою міцністю і довговічністю. Може використовуватися не тільки для акумулювання тепла, але і для облицювання стін в парній. Дані камені в сауну представлені в нашому каталозі в найбільшому асортименті.

Вулканіт

Рідкісний мінерал, що володіє відмінною акумуляцією тепла. Камінь стійкий до пошкоджень і розтріскування, за рахунок чого має довгий термін служби.

Талькохлорид

Унікальний камінь, що витримує температуру до +1600 ℃. За рахунок теплонакоплення, його також використовують для облицювання печей, що дозволяє економити на дровах.

Якщо ви шукаєте, де купити камені для сауни в Україні, які були б дійсно якісними і відповідали б усім вимогам, робіть замовлення в “ПроектСервісКом”. Замовлення приймаються онлайн і по телефонах, вказаних на сайті.

 

Підпишіться на нашу розсилку

Продаж будматеріалів та обладнання для лазень, саун та хамамів, оптом та в роздріб