Просочення для стін і стелі

Сортувати за ціною:

1 100.00 грн.

1 420.00 грн.

Просочення для дерева і засоби по догляду за деревиною лазні та сауни

Найбільш популярним матеріалом для будівництва бань і саун є натуральне дерево. Дерев’яні лазні досить гарні і довговічні, але вони також вимагають догляду. Після закінчення банних процедур рекомендується протерти всі поверхні рушником і залишити приміщення провітрюватися. Також необхідна регулярне вологе прибирання (її частота залежить від інтенсивності експлуатації лазні). На жаль, навіть виконання усього перерахованого вище не може захистити від плісняви ​​або грибка. Тому рекомендується використовувати спеціальні засоби по догляду за деревиною, які також називаються просоченнями. У захисті за допомогою таких засобів потребує будь-яке дерево, в тому числі і термооброблене.

Як працює просочення для дерева, для чого воно потрібне?

Після нанесення просочення на поверхню, вона глибоко проникає в деревину. Після цього на деревині утворюється грязе- і водовідштовхувальна плівка. Компоненти цієї плівки перешкоджають виникненню синяви і цвілі. Більшість засобів для захисту деревини лазні і сауни можна наносити як на необроблену, так і на покриту маслом поверхню. Але слід уважно читати опис товару та інструкцію, так як є виключення.
Для багатьох власників лазень дуже важливий натуральний колір дерева, тому просочення зазвичай безбарвні, і вони не тільки зберігають первинний колір деревини, а й роблять його більш насиченим. А для тих, хто йде в ногу з часом і не проти експериментів, підійдуть захисні склади чорного, білого або сірого кольору. Оброблена ними лазня буде виглядати дуже стильно і сучасно.
Всі засоби для захисту деревини лазні і сауни відносяться до екологічно чистих матеріалів. Вони практично не мають запаху і не виділяють шкідливих речовин (в тому числі і при нагріванні).
При покупці засобів для догляду за лазнею, обов’язково читайте опис товару, так як різні засоби використовуються для різних поверхонь. Одні просочення наносяться на стіни і стелю, інші – на полиці.

Як часто потрібно буде обробляти лазню просоченням?

Періодичність обробки для більшості засобів – раз на місяць. Тобто через місяць після нанесення просочення потрібно буде очистити поверхню спеціальним засобом (які також є в нашому магазині) і, при необхідності, знову обробити захисним засобом.

Ціна просочень

В інтернет-магазині можна придбати засоби по догляду за деревиною за доступною ціною. Витрати неодмінно окупляться відмінним станом лазні!

Як я можу купити потрібний засіб?

Щоб купити просочення для дерева в Україні, достатньо оформити замовлення в нашому інтернет-магазині. Після уточнення деталей, можна буде забрати товар зі складу. Також ми здійснюємо доставку в Києві. Є різні способи оплати.

 

Підпишіться на нашу розсилку

Продаж будматеріалів та обладнання для лазень, саун та хамамів, оптом та в роздріб