Інфрачервоні елементи

Інфрачервоні випромінювачі
Хоч інфрачервоні сауни вважаються одними з наймолодших, любителів саме такого виду саун з кожним днем ​​стає все більше. Людей приваблює як їх користь і вплив на організм, так і комфорт у використанні. Невелика, але затишна кабіна допомагає розслабитися і набратися енергії на тиждень вперед!
Інфрачервоні сауни монтуються з натурального дерева і вбудованих інфрачервоних випромінювачів. Завдяки ІК випромінювачам, повітря не нагрівається в самій кабіні, тепло відразу ж проникає в тіло людини, поступово і рівномірно прогріваючи його. Оскільки температура в ІК сауні не дуже велика (40 – 55º C), тому не спостерігається велике навантаження на серце, що є величезним плюсом на користь цієї сауни. Щоб прогріти людське тіло, знадобитися приблизно 15 хвилин, що значно може заощадити час, адже в середньому вистачає всього півгодини перебування в цій сауні. Енергія і бадьорість після інфрачервоної сауни буде переповнювати, тіло очиститься, шлаки вийдуть. Поліпшується, як здоров’я, так і зовнішній вигляд.
Це дуже компактна сауна, розташувати яку в будинку не складатиме особливих труднощів. В основному, розрахована на 1-2 людини.
Користі даного виду лазні не злічити. Активізується імунна система, підвищується кислотність, метаболізм, стимулює кровообіг. Відкриваються і очищаються пори тіла, яке з кожним відвідуванням інфрачервоної лазні стає еластичнішим і м’якшим. Температура переноситься легко, не протипоказана ні дітям, ні літнім людям. Дозволено відвідувати щодня.
ІК випромінювач – основний елемент інфрачервоної сауни. Саме від обраного випромінювача будуть залежати характеристики лазні і її ефективність.
Інфрачервоні нагрівачі нешкідливі для здоров’я, так як є природним теплом. ІК хвилі від них проникають в тіло людини на 4 см, після чого починається рясне потовиділення і оздоровлення організму.
Що стосується встановлення ІК випромінювачів, бажано закріпити їх на одній висоті. Розташування їх повинно бути вертикальним, оскільки приймають процедури сидячи, а не лежачи. Більше інформації про встановлення саме Вашої інфрачервоної сауни, Ви можете дізнатися у фахівців нашого інтернет-магазину.
Купити інфрачервоний випромінювач можна на нашому сайті без витрат сил і часу. Приємні ціни Вас здивують, а професійний персонал, який спеціалізується в даній сфері, допоможе підібрати ІК випромінювач і відповісти на всі питання, що цікавлять. Доставка по всій території України будь-якими зручними Вам способами. Гарантія додається до покупки.

Підпишіться на нашу розсилку

Продаж будматеріалів та обладнання для лазень, саун та хамамів, оптом та в роздріб