Парогенератори, пульти, дозатори

Сортувати за ціною:

14 000.00 грн.

Парогенератор Sawo STE-120

Код товару: 10-40-30-60

57 600.00 грн.

Парогенератор HARVIA Helix HGX2

Код товару: 10-40-20-30

65 400.00 грн.

67 400.00 грн.

Рекомендуємо

70 440.00 грн.

Новинка
Рекомендуємо

85 200.00 грн.

Кілька сотень років тому, коли з’явилися перші турецькі парні, вони функціонували за допомогою великих чанів з киплячою водою, які і забезпечували той самий м’який і теплий пар. Сьогодні для генерації пару не потрібно докладати стільки зусиль, досить купити парогенератор для хамама. Завдяки їм підтримувати спеціальний мікроклімат в хамамі не складає труднощів.

Головна особливість турецької парної – висока вологість (90-100%) при відносно невисокій температурі повітря (50°-60°). Такий варіант більш щадний, ніж знаходження в фінській сауні або російській лазні, тому підходить буквально всім.

Парогенератори для хамама: особливості обладнання

Парогенератор для хамама – електричний теплообмінний прилад, призначений для виробництва водяної пари. Прилади мають компактні розміри, деякі моделі мають додаткові можливості: підключення аромастанціі, вентиляція та освітлення.

Потужність парогенератора для лазні хамам може варіюватися в межах від 3,4 кВт до 30 кВт. Якщо є необхідність, проводиться монтаж декількох приладів, які будуть управлятися з одного пульта. Устаткування з потужністю 6-8 кВт підходить для невеликих приватних парних, від 9 кВт до 15 кВт – для приміщень середнього розміру, понад 15 кВт – для великих турецьких лазень комерційного призначення. Ціна на парогенератор для хамама безпосередньо залежить від потужності.

Монтаж парогенератора в хамам

Парогенератор встановлюють в технічному приміщенні, що має хорошу систему вентиляції. Для монтажу використовується теплоізольований паропровід довжиною не менше 5 метрів, який прокладають в сторону форсунки. Форсунку направляють уздовж підлоги в горизонтальному положенні і встановлюють на відстані від 5 до 40 см від підлоги під сидіння. Пару, що виходить, не повинно нічого перешкоджати на відстані 70-80 см.

В інтернет-магазині «ПроектСервісКом» ви можете купити парогенератор в хамам провідних європейських виробників: Harvia, Sawo, EOS. Ми завжди готові допомогти з вибором устаткування для облаштування парної, як для приватного, так і для професійного використання.

Підпишіться на нашу розсилку

Продаж будматеріалів та обладнання для лазень, саун та хамамів, оптом та в роздріб