Як обрати підрядника для будівництва сауни або бані

Щоб баня приносила задоволення, вона повинна бути виконана за всіма канонами. Тому будівництво парної краще довірити професіоналам своєї справи. Який матеріал обрати для кімнати відпочинку, а який для парилки; що краще – кам’янка або дров’яна піч; як правильно зробити розрахунки для вибору? Як бачите, в цій справі потрібні специфічні знання і досвід. У цій статті ми розповімо про те, на які критерії спиратися при виборі підрядника.

Фото готовой русской бани под ключ в Забирье

Почитайте відгуки

Перше, на що варто звернути увагу – це наявність реальних відгуків. Вони можуть бути написані на сайті компанії, в соціальних мережах, а також на незалежних ресурсах. Якщо є можливість, зв’яжіться з людьми (відмінна ідея для соцмереж), що залишили відгук, і задайте ваші запитання.

Ознайомтеся з портфоліо

Як правило, компанії викладають фото своїх проектів на сторінках в соцмережах і на сайті. Це відмінна можливість оцінити роботу до того, як ви приймете рішення про співпрацю. І чим більше виконаних робіт, тим популярніше виконавець. Компанія «ПроектСервісКом» має велике портфоліо, виконаних проектів. А на сторінках в Facebook і Instagram ми розповідаємо, які матеріали використовувалися і скільки коштує будівництво подібної лазні або сауни.

Як заощадити?

Якщо ви бажаєте заощадити, то звертайтеся в компанії, які надають послуги «під ключ». Тоді вам не потрібно буде наймати окремо дизайнера, інженера, електрика і т. Д. Підрядники, які працюють на ринку вже багато років, співпрацюють з постачальниками матеріалів або мають свій склад. Це також допоможе вам істотно заощадити.

Перевірте документи і укладіть договір

Поцікавтеся, чи є у компанії ліцензія на будівельні та оздоблювальні роботи. Якщо все в порядку, наступним етапом укладайте договір. Як правило, договір у всіх типовий. Не соромтеся попросити внести ті пункти, про які ви переживаєте (наприклад, точні терміни здачі). Така документація – ваша гарантія і захист.

Підпишіться на нашу розсилку

Продаж будматеріалів та обладнання для лазень, саун та хамамів, оптом та в роздріб