PAL Інфрачервоні кабіни

Сортувати за ціною:

40 300.00 грн.

52 700.00 грн.

Любите відвідувати сауну, але рідко знаходите для цього час? Інтернет-магазин «ПроектСервісКом» пропонує встановити інфрачервону кабіну, яка є чудовою альтернативою звичайній сауні. І якщо раніше такі агрегати зустрічалися тільки в SPA-салонах і фітнес-центрах, то сьогодні купити інфрачервону сауну можна для приватного використання вдома.

Ми пропонуємо обладнання українського виробника PAL, який відрізняється гідними збірками і якісними випромінювачами.

 

Інфрачервоні кабіни: особливості та характеристики

Інфрачервона сауна – невелике приміщення з оздобленням з натуральної деревини, розраховане на 1-3 людини. На відміну від лазні, де повітря нагрівається за допомогою пара, в ІК-сауні тепло досягається завдяки інфрачервоному випромінюванню особливого спектра. Такі унікальні особливості прогріву тіла відкрили в Японії в середині минулого століття.

Основні характеристики ІК-саун:

  • працює від побутової мережі напругою 220 В;
  • споживання енергії становить 1,25-3 кВт;
  • робоча температура – 40-50oC;
  • інфрачервоні сауни, які можна купити в Україні виготовляють з таких матеріалів, як кедр, липа, осика, обессмоленной сосна, вільха.

Так як основним елементом кабіни є випромінювачі, вкрай важливим є матеріал, з якого вони виконані.

Інфрачервоні випромінювачі можуть бути виготовлені з хромованого або оцинкованого металу, нержавійки, кераміки або кварцового скла. Інфрачервоні кабіни, купити які ви можете в нашій компанії, оснащені керамічними інфрачервоними випромінювачами і ІК-фольгою німецького виробника EOS. Випромінювачі забезпечують випромінювання в довгохвильовому ІК-спектрі і виробляють м’яке тепло.

Користь від відвідування ІК-сауни

Перш, ніж ви вирішите купити інфрачервону кабіну, давайте коротко розберемося з тим, який ж вплив робить випромінювання на організм.

Отже, хвилі, що випромінюються в ІК-кабіні абсолютно безпечні для людини. Вони прогрівають шкіру, суглоби, а також впливають на серцево-судинну систему. Піт, який виділяє при цьому, містить приблизно 80% води і 20% твердих речовин (токсини, жир, кислоти).

В результаті регулярного відвідування такої сауни ви:

  • зміцните імунітет і серцево-судинну систему;
  • позбудетеся стресу;
  • стабілізуєте тиск;
  • схуднете;
  • поліпшите загальний стан здоров’я.

ІК-кабіну можуть відвідувати люди будь-якого віку, процедури не мають протипоказань.

Ви можете купити інфрачервону сауну з доставкою по Києву і всій Україні. Також наша компанія надає послуги з монтажу. Ціни на інфрачервоні кабіни уточнюйте у наших менеджерів за телефонами, вказаними на сайті.

Підпишіться на нашу розсилку

Продаж будматеріалів та обладнання для лазень, саун та хамамів, оптом та в роздріб