Вагонка з липи

Сортувати за ціною:

Комфорт відпочинку в сауні або лазні багато в чому залежить від обробки, тому до вибору матеріалу варто поставитися дуже уважно. Одним з популярних видів сировини для обробки парних є вагонка з липи. Цей вид деревини цінувався у всі часи, тому що поєднує в собі ряд вагомих переваг.

Чому варто купити вагонку з липи?

Липова вагонка для лазні має не тільки прекрасні фізичні характеристики, але і володіє вираженими цілющими властивостями. Тому якщо ви розглядаєте цю сировину для обробки сауни, пропонуємо більш детально ознайомитися з плюсами:

  • Структура. Вагонка з липи для лазні володіє однорідною фактурою, без нерівностей і сучків (за винятком сировини 2 сорту).
  • Малий вміст смол. Це вигідно відрізняє пиломатеріали з липи від матеріалів з хвойних порід дерев, так як під дією високих температур смоли нагріваються, розм’якшуються і можуть залишати опіки на шкірі.
  • Аромат. Так як липа є медоносом, вона виділять ефірні масла, які активно виділяються при нагріванні. Крім приємного аромату, вагонка для сауни з липи має ще й терапевтичний ефект, полегшуючи симптоми застуди і знімаючи стрес.
  • Невелика щільність. Щільність липової деревини коливається в межах 480-520 кг / м3, завдяки чому вагонка не буде сильно нагріватися, що забезпечує комфорт перебування в парильні.
  • Відмінна звукоізоляція. Така обробка забезпечить затишок і тишу, що добре як для приватних, так і для комерційних парних.
  • Тривалий термін служби. Вагонка липа для сауни відмінно переносить високі температури і вологість. Тому така обробка прослужить від 10 до 30 років, в залежності від сорту деревини.

Сорти евровагонки з липи

  • Вищий сорт – оброблений, в міру пористий матеріал, володіє ідеальною геометрією, не має сучків, тріщин і плям.
  • 1 сорт – пиломатеріал з текстурою серцевини, має невипадной сучок, відмінний варіант для любителів еко-дизайну.
  • 2 сорт – найбільш дешевий варіант, допускається наявність плям, невеликих тріщин і випадають сучків.

Як формується ціна на вагонку з липи?

Ціна липової вагонки для лазні залежить від довжини, товщини і сорти пиломатеріалу. У нашому каталозі ви зможете ознайомитися детальними описами характеристик, а також вартістю на конкретні позиції. Купити вагонку з липи для лазні в нашому інтернет-магазині ви можете за ціною від 100 до 520 гривень за 1 квадратний метр.

Підпишіться на нашу розсилку

Продаж будматеріалів та обладнання для лазень, саун та хамамів, оптом та в роздріб